Aktualności

Zakończenie roku

Drodzy Rodzice!

Dnia 18. 06. (czwartek) o godz. 14,30 odbędzie się zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci odchodzących z przedszkola. Ze względy na zaistniałą sytuację, na uroczystość zapraszamy wyłącznie rodziców dzieci odchodzących z przedszkola.

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Szanowni Państwo
Drodzy Rodzice
Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa dzieci i nas wszystkich ,według obecnego stanu wiedzy przewiduję otwarcie przedszkola 18 maja .
Realizacja podstawy programowej będzie prowadzona tak jak do tej pory drogą elektroniczną.
O kolejnych decyzjach będę Państwa informować .
Z wyrazami szacunku

Dyrektor Przedszkola
Barbara Galska

Zmiana terminu zebrania

Drodzy Rodzice.

Nastąpiła zmiana terminu zebrania z dnia 26.02. (środa) na 25.02. (wtorek). Godzina pozostaje bez zmian – 17.00

Na zebraniu będziecie Państwo podpisywać deklarację kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola. Bardzo prosimy o podjęcie decyzji do dnia zebrania.

WYCIECZKA DO ZOO

Drodzy Rodzice!

Nastąpiła zmiana godziny wyjazdu do Zoo – wyjeżdżamy o godz. 9.00. Tego dnia wszystkie dzieci zabierają do przedszkola pusty plecaczek.

Do zobaczenia!

I miejsce w konkursie piosenki angielskiej

Drodzy Rodzice! Kochane dzieci!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją pragniemy przekazać, że Przedszkole „Promyczek”, reprezentowane przez Alę, Amelkę i Mateusza, zdobyło I miejsce w konkursie „Piosenki angielskiej”organizowanym przez Przedszkole „Wesoła nutka” w Rotmance. Serdeczne gratulacje i podziękowania dla Pani Edyty Poniewierskiej! Życzymy kolejnych sukcesów  zarówno Pani Edycie, jak i wszystkim przedszkolakom.